• Kreatywność

 • Terminowość

 • Głównymi projektantami są architekci: 

  mgr inż. arch. Konrad Kałuża posiadający kwalifikacje zawodowe do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności architektonicznej i w zakresie posiadanych uprawnień nr 208/SWOKK/2015, jest wpisany na listę członków Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Architektów RP pod numerem: SW-0240, absolwent Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

 • Głównymi projektantami są architekci: 

  mgr inż. arch. Paulina Jaros-Kałuża posiadająca kwalifikacje zawodowe do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności architektonicznej i w zakresie posiadanych uprawnień nr 249/SWOKK/2016, jest wpisana na listę członków Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Architektów RP pod numerem: SW-0259, absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach.

 • WSPÓŁPRACA: 

  asystenci architektów
  konstruktorzy
  branżyści instalacji sanitarnych
  branżyści instalacji elektrycznych
  branżyści projektów geotechnicznych
  geodeci
  rzeczoznawca do spraw higieniczno-sanitarnych
  rzeczoznawca do spraw BHP
  rzeczoznawca do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych

 • KUZA PROJEKT

  Kompleksowe Usługi w Zakresie Architektury

  Mamy duże doświadczenie w zakresie obowiązujących procedur administracyjnych, co pozwala nam sprawnie realizować każde zlecenie. Nasze biuro współpracuję z wieloma doświadczonymi specjalistami z zakresu technologii i inżynierii budowlanej.

  Cechują nas: profesjonalizm połączony z nowatorskim podejściem do projektowania, wysokie kwalifikacje projektantów, konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji.

  Naszym klientom gwarantujemy fachową obsługę, rzetelne wykonanie prac projektowych, dogodne terminy realizacji oraz konkurencyjne ceny.